x
    ARTYKUŁY PODSTRONY

    Praca

    Wszystkie stanowiska, na które prowadzimy rekrutację znajdują się na naszej stronie internetowej w zakładce oferty pracy.

    W pierwszym etapie dokładnie analizujemy Twoje CV pod kątem wymagań zawartych w opisach stanowisk. Z kandydatami, którzy spełniają wymagania stawiane na oferowanym stanowisku kontaktujemy się telefonicznie i zapraszamy na rozmowę w siedzibie firmy.

    Drugi etap, spotkanie jest bardzo ważnym elementem procesu rekrutacji w Nutrimilk.
    Rozmowę przeprowadza specjalista ds. zasobów ludzkich, bardzo często w obecności przełożonego. Podczas spotkania chcemy poznać Ciebie, Twoje dotychczasowe doświadczenie, umiejętności, plany zawodowe, a także oczekiwania wobec pracodawcy.

    Informacja zwrotna od Nutrimilk.
    Jest to ostatni element procesu rekrutacji. Czujemy się zobowiązani poinformować wszystkich kandydatów o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

    Dołącz do nas.
    Rozwijaj się razem nami w Nutrimilk Sp. z o.o.

    Nutrimilk to prężnie i dynamicznie rozwijająca się nowa firma na terenie Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Chcesz dołączyć do ambitnego, kreatywnego zespołu Nutrimilk i rozwijać swoje umiejętności? Zapraszamy.

    Specjalista ds. sprzedaży
    Opis stanowiska:
    • zdobywanie zamówień towarowych oraz zabezpieczenie rynków zbytu
    • pozyskiwanie nowych oraz podtrzymanie dotychczasowych kontaktów handlowych firmy
    • nadzór nad realizacją zawartych kontraktów handlowych
    • przygotowywanie ofert sprzedażowych oraz marketing produktów
    • współpraca z działem logistyki i działem finansowo-księgowym firmy
    • aktywne poszukiwanie kontrahentów
    • budowanie długofalowych relacji z Klientem
    • prowadzenie i wdrażanie sprzedaży nowych produktów

    Wymagania:
    • minimum 2 lata doświadczenia w handlu międzynarodowym
    • Preferowane doświadczenie w pracy w handlu półproduktami w branży mleczarskiej
    • dobra znajomość języka angielskiego
    • znajomość obsługi komputera,
    • silna motywacja, kreatywność i zdyscyplinowanie,
    • dyspozycyjność i komunikatywność,
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:
    • pracę w młodym zespole z możliwością intensywnego rozwoju,
    • liczne wyjazdy służbowe,
    • niezbędne narzędzia pracy
    • udział w krajowych i zagranicznych targach towarowych
    • warunki wynagrodzenia: podstawa + prowizja

    Dokumenty aplikacyjne (CV) prosimy przesyłać na adres e-mail: office@nutrimilk.com.pl