x
  ARTYKUŁY PODSTRONY

  O firmie

  Nutrimilk Sp. z o.o. prowadzi działalność gospodarczą na terenie Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Od lat Warmia i Mazury słynie z dostarczania najlepszych produktów mlecznych na cały świat. Elbląska Strefa zajmuje tereny leżące nad rzeką Elbląg, w pobliżu portu.
  Dogodne położenie pod względem komunikacyjnym umożliwia transport zarówno drogą lądową jak i wodną.
   
  Spółka skoncentrowała się na stworzeniu własnych produktów skierowanych głównie do producentów sektora spożywczego, które są znakomitą ekonomiczną alternatywą dla tradycyjnego mleka w proszku.
  Dzięki w pełni zautomatyzowanej linii technologicznej, własnemu laboratorium spełniającym najwyższe europejskie standardy, dostarczamy mieszanki i produkty mleczne w proszku najwyższej jakości.
   
  Wysoce zaawansowana technologia wentylacji i klimatyzacji pozwala na utrzymanie odpowiednio  jednakowej temperatury i wilgotności na każdym etapie procesu produkcyjnego. Wyjątkowym atutem linii technologicznej Nutrimilk są nowoczesne systemy blendujące, pneumatyczny transport produktu niepowodujący zniekształcenia struktury białek mlecznych. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom linia ma ogromne moce przerobowe.
   
  Zespól Nutrimilk składa się z wykwalifikowanych specjalistów, których ogromna wiedza i doświadczenie jest dla nas bezcenne. Profesjonalizm ludzi tworzących Nutrimilk jest gwarancją sukcesu we współpracy
  z klientem, tworzeniem długofalowych relacji, co czyni nas partnerem biznesowym o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym, europejskim i światowym.
   

  Certyfikaty